Współpraca

Zaufali mi:

Co mogę Ci zaoferować?

  • Redakcję i copywriting. Przez dłuższy czas zarabiałam na życie, pisząc teksty na zlecenie Nadal zdarza mi się pisać - tworzę treści na strony internetowe, optymalizuję je pod SEO i robię wszystko, by inni mogli i chcieli je czytać. Jeśli więc oczekujesz  nieszablonowych, przemyślanych i nienagannej jakości tekstów, to dobrze trafiłeś. Moje portfolio jest dostępne tutaj. Zapraszam!
  • Współpracę reklamową. Jeśli masz do zaoferowania coś, co może przydać się moim czytelnikom, chętnie wspomnę o tym na blogu. Wpis sponsorowany, post na Facebooku, organizacja konkursu, recenzja? Napisz, zobaczymy! Zapraszam do współpracy zwłaszcza firmy turystyczne i okołoturystyczne oraz informuję, że mam też słabość do książek i szeroko pojętej kultury. Tak na wszelki wypadek, gdybyś akurat pracował w jakimś ciekawym wydawnictwie i przypadkiem chciał mi podesłać egzemplarz recenzencki.
  • Fotografie. Nie jestem profesjonalnym fotografem. Nie mam aparatu ważącego więcej niż komputer ani strony na facebooku Imię-Nazwisko-Photography, ale jeśli mimo to moje zdjęcia Ci się podobają i chciałbyś je jakkolwiek wykorzystać, napisz! Na pewno się dogadamy.
  • Wystąpienia. Moim małym i ciągle niezrealizowanym marzeniem jest przeprowadzenie warsztatów z przedsiębiorczości dla licealistów. Wciąż tak sobie czekam, aż ktoś mnie gdzieś wreszcie zaprosi. Jeśli uważasz, że mogę mieć do powiedzenia coś ciekawego, odezwij się! Zawsze mogę też poopowiadać o podróżach, w końcu od czego jest ten blog.
  • Język chiński. Jestem absolwentką sinologii i przez prawie dwa lata pracowałam jako lektorka w różnych szkołach językowych, także tych, których logo na pewno kojarzysz. Mogę Ci zaoferować tłumaczenie lub pomoc w nauce języka chińskiego, choć tak naprawdę to szczerze wątpię w to, że kiedykolwiek będzie to komuś do czegoś potrzebne.Masz inne pomysły? Propozycje? Śmiało, napisz maila!

autopogonblog@poczta.pl